Wszyscy marzymy o dalekich wyjazdach, drinkach pitych na piaszczystych i szerokich plażach bądź fantastycznych zabytkach, które do tej pory widywaliśmy jedynie w swoich podręcznikach do historii. Gdyby tylko nie ograniczały nas nasze pieniądze, prawdopodobnie od razu zdecydowalibyśmy się na dłuższe wakacje w Gruzji. Jeśli jednak nasz budżet nie wygląda póki co zbyt korzystnie, staramy się raczej go nie uszczuplać i wolimy spędzić urlop w swoim własnym domu. Popełniamy tutaj poważny błąd, bo takie wakacje w Gruzji wbrew pozorom nie muszą nas wcale dużo kosztować.

Musimy tylko umiejętnie podejść do planowania całego wyjazdu. Skoro zamierzamy zapłacić za niego jak najmniej, mamy do wyboru dwie opcje – albo szukać wczasów już podczas jesieni, albo zdecydować się na nie dopiero w trakcie lata. Skoro nadszedł już czas wakacji, pierwsza opcja zdecydowanie odpada. Nie bójmy się jednak, że jest już za późno na znalezienie taniego wyjazdu, bo to właśnie w lipcu i sierpniu biura podróży przygotowują najwięcej ofert last minute. Wycieczka do Gruzji w formie last minute będzie nas kosztować maksymalnie dwa tysiące złotych. Jeśli nawet ta kwota jest dla nas zbyt duża, spróbujmy ją jeszcze bardziej obniżyć i uzyskać pewien rabat na całe wczasy. Kombinujmy, by spełnić swoje największe marzenie. Z całą pewnością warto to zrobić.

Dzięki wakacjom w Gruzji przeżyjemy wiele cudownych chwil. Odkryjemy uroki tego wyjątkowego kraju i zapoznamy się z jego religią, kulturą czy ogólnymi obyczajami. Z takich wakacji wrócimy oczarowani odmiennością Gruzji.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *