Na ślub cywilny bardzo często decydują się kobiety w ciąży. Spodziewają się dziecka, dlatego chcą jak najszybciej poślubić swojego ukochanego i wspólnie z nim założyć prawdziwą rodzinę, zgodnie z zasadami kościoła. Gdy brzuszek jest już bardziej widoczny, typowe suknie ślubne przestają dobrze się prezentować i zwykle przesadnie go opinają, jednocześnie podkreślając inne krągłości sylwetki. Jakie kreacje sprawdzają się zatem u kobiet w ciąży?

Oczywiście znalezienie kreacji dla kobiety w ciąży jest nieco trudniejszym zadaniem, ale można je spokojnie wykonać. W końcu sukienka na ślub cywilny nie musi być typową sukienką ślubną. Może to być klasyczna i elegancka kreacja, sięgająca samej ziemi lub przykrywająca delikatnie kolana. Dobrze by było, aby była biała, ale ta w kolorze beżowym czy jasno-różowym też nikogo nie powinna razić w oczy. Sukienek dla kobiet w ciąży warto poszukać na działach z ubraniami dla pań spodziewających się dzieci. Nieraz nawet w typowych butikach i sieciowych sklepach można znaleźć prawdziwe perełki. Wystarczy odrobinę je podrasować, dodając do nich strojną biżuterię i buty na wysokim obcasie, aby stworzyć z nich uroczystą stylizację. Zaletą takich sukienek zdecydowanie jest ich cena.

Nigdy nie kosztują one więcej niż kilkaset złotych, podczas gdy na typową kreację ślubną trzeba już wydać przynajmniej te dwa tysiące. Suknie na ślub cywilny dla kobiet w ciąży powinny skutecznie przykrywać większe krągłości i uwydatniać główne atuty sylwetki. Mogą być białe, ale nie muszą. Aktualnie panny młode mają naprawdę wielką swobodę w dobieraniu strojów.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *